VI. kerületi könyvelőirodába keresünk főállású könyvelőt

Workline.hu állásportál

A munkavégzés helye
VI. kerület, Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Könyvelőirodába keresünk KKV szektor cégei számára könyvelő kollégát. 20 fő feletti, teljes körű számviteli szolgáltatás nyújtó irodánkba keresünk munkájára igényes, lelkes, főkönyvi szinten könyvelő kollégát.

Feladatok:
-főkönyvi szintű könyvelés, bevallások elkészítése és beadása
-havi jelentés/mérleg készítése határidőre
-kapcsolattartás az ügyfelekkel szóban és írásban
-a könyvelt társaságok számviteli vezetése

Akit várunk:
-főkönyvi szintű könyvelés
-bevallás- és beszámoló készítésben tapasztalt
-számviteli törvény szabályait értelmezni tudó
-önálló, ügyfélorientált személyiség
-aki ismeri és napi szinten használja az Excelt
-angolul kommunikál szóban és írásban

Amit kollégáinknak ajánlunk:
-hosszú távú munkalehetőség
-karrierlehetőség
-folyamatok szerinti munkavégzés
-kontrollált munkafolyamatok
-angol és szakmai képzéseken való részvétel

Munkavégzés helye: Budapest, VI. kerület
Munkaidő: 8 17 óráig
Munkakezdés: Azonnali

Információk a kiválasztási folyamatról

Jelentkezéséhez kérjük, küldje el fényképes, fizetési igényével megjelölt szakmai önéletrajzát a garas.krisztina@arkconsulting.hu e-mail címre!

A személyes interjú során szakmai teszt kitöltését kérjük a jelentkezőktől. Kérjük, csak abban az esetben küldje el jelentkezését, amennyiben e teszt kitöltését vállalni tudja!

Megbízó

Egyéb területek

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
Elküldöm az önéletrajzomat