Operatív igazgató

Workline.hu állásportál

A munkavégzés helye
Szeged
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Gyártó Partnercégünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

OPERATÍV Igazgató

Feladatok:
-A Kereskedelmi és a Kutatás-fejlesztési területek támogató, vezetői összefogása
-a Kereskedelemben dolgozó Területi képviselők támogató irányítása, motiválása az Értékesítési Vezető mellett
-Kulcsvevőknél, stratégiailag priorizált partnereknél tárgyalások levezetése, kiemelt vevői kapcsolattartás
-KPI alapú teljesítményértékelési rendszer működtetése
-Folyamatos monitoring és controlling, riportolás a tulajdonos felé
-Budget készítés és a kapcsolódó teljesítések ellenőrző visszacsatolása
-A cég eredményességének és jövedelmezőségének növelése, optimalizálása

Elvárások:
-Felsőfokú műszaki és/vagy közgazdasági végzettség
-Tárgyalóképes ANGOL nyelvtudás
-Gyártó cégnél szerzett Operatív vezetői tapasztalat
-Min. 5 éves felsővezetői tapasztalat

Előnyt jelent:
-Műanyagfeldolgozási és műanyagkereskedelmi tapasztalat
-Német vagy szláv nyelv tárgyalási szintű ismerete

Amit kínálunk:
-Felsővezetői juttatási csomag
-Céges autó ( magánhasználatra is )
-Hosszútávú karrier lehetőség

Munkavégzés helye:
-Csongrád Megye (Szeged)

Információk a kiválasztási folyamatról

A fényképes magyar és angol nyelvű önéletrajzokat a breznay.attila@drbc.hu címre kérjük elküldeni

Megbízó

Egyéb területek

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
Elküldöm az önéletrajzomat