Call Center munkatárs

Workline.hu állásportál

A munkavégzés helye
Győr
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A PBA Praeventio Zrt. magyar biztosításközvetítői piac egyik meghatározó szereplője keres dinamikus, motivált és gyakorlatorientált munkatársakat 8 órában az alábbi feladatkörre:

A leendő munkatárs feladata
-Biztosítási termékek telefonos értékesítése meglévő ügyfelek számára,
-Ügyfélkör bővítés, kapcsolatfelvétel,
-Keresztértékesítési folyamatok támogatása,
-Biztosítási szolgáltatások bemutatása,
-Ügyfelekkel való folyamatos kapcsolattartás.

A jelölttel szemben támasztott elvárások:
-Biztosítási területen szerzett tapasztalat,
-Call center, telemarketing területen szerzett tapasztalat,
-Minimum középfokú végzettség,
-Felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
-Meggyőző telefonos kommunikációs készség,
-Magabiztos, rátermett, határozott fellépés,
-Céltudatos, terhelhető személyiség.

Munkavégzés helye:
-Győr

Amit kínálunk:
-Versenyképes jövedelem (fix alapbér + teljesítményarányos prémium)
-Alkalmazotti munkaviszony határozatlan idejű szerződéssel
-Barátságos, fiatalos, dinamikus munkakörnyezet
-Modern munkaköri feltételek
-Folyamatos fejlődési lehetőség

Információk a kiválasztási folyamatról

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát bérigény megjelölésével a pozíció név feltüntetésével az anita.vigh@pba.hu e-mail címre! Jelentkezési határidő: 2016.12.15

Megbízó

Egyéb területek

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
Elküldöm az önéletrajzomat