Ingatlanértékesítő

Workline.hu állásportál

A munkavégzés helye
XIII., VII.,, Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

ÁLLÁSAJÁNLAT

ALAPOZZA MEG JÖVŐJÉT ÉS ANYAGI BIZTONSÁGÁT,
HASZNÁLJA KI AZ INGATLANPIACI FELLENDÜLÉST!
DOLGOZZON INGATLANÉRTÉKESÍTŐKÉNT
A DUNA HOUSE CÉGCSOPORT XIII. és VII. KERÜLETI IRODÁIBAN!
(HOLLÁN ERNŐ UTCA, HERZEN UTCA, VÁCI ÚT, DAMJANICH UTCA)

A Duna House már több mint tíz éve meghatározó szerepet tölt be a hazai- és a nemzetközi ingatlanpiacon.

A Duna House cégcsoport Magyarország piacvezető és egyben a legnagyobb ingatlan- és hitelközvetítő hálózatát is üzemelteti, országszerte 120 irodában, több mint 1300 értékesítővel.

FELADATOK:
-Új és használt építésű lakóingatlanok közvetítése, értékesítése
-Megbízások felvétele, ingatlanok megtekintése, értékelése, bemutatása
-Tárgyalások szervezése és lebonyolítása
-Közreműködés az adás-vételi szerződések előkészítésében és lebonyolításában
-Az értékesítési folyamat adminisztrálása
-Kapcsolattartás a meglévő és új ügyfelekkel

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:
-Legalább középfokú végzettség
-Kiváló kommunikációs készség
-Megbízható, precíz munkavégzés
-Csapatmunka
-Önállóság

AMIT KÍNÁLUNK:
-Kimagasló irodai infrastruktúra
-Teljes körű marketingtámogatás
-Kiemelkedően magas jutalékrendszerű fizetés
-Rugalmasan alakítható munkaidő
-Előrelépési és fejlődési lehetőség
-Folyamatos és magas szintű képzési rendszer
-Flottás telefon

Információk a kiválasztási folyamatról

Fogalmazza meg pár sorban, hogy miért lenne alkalmas az ingatlanértékesítői pozícióra és mellékelje fényképes önéletrajzát is a dunahouse.ingatlan@gmail.com címre küldött levelében!

Megbízó

Ingatlanok értékesítése, bérbeadása és kezelése

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
Elküldöm az önéletrajzomat