Értékesítő/adminisztrátor

Workline.hu állásportál

A munkavégzés helye
Mosonmagyaróvár
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Mosonmagyaróvári székhelyű vállalkozás keres

ÉRTÉKESÍTŐ/ADMINISZTRÁTORT

FELADATOK:
-ügyfelekkel, beszállítókkal, valamint partnercégekkel történő kapcsolattartás
-ügyfelek fogadása, megrendelések felvétele, személyes egyeztetések lebonyolítása
-partnerek és kivitelezők koordinálása, felügyelete

FELTÉTEL:
-legalább középfokú végzettség, felsőfokú képzettség előnyt jelent
-elvárt idegen nyelvtudás: TÁRGYALÁSI SZINTŰ (legalább középszint) NÉMET NYELVISMERET
-előny jelent: angol nyelvismeret (legalább középszint)
-felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Word, Excel, Qutlook, internet)
-kiváló kommunikációs képesség
-ügyfélközpontú gondolkodásmód
-határozott, rugalmas, stressz tűrő személyiség
-megbízhatóság
-jogosítvány, személygépkocsi

AMIT KÍNÁLUNK:
-fiatal és dinamikus csapat
-folyamatos fejlődési lehetőség
-versenyképes jövedelem

Információk a kiválasztási folyamatról

Ha úgy érzi, hogy megfelel az elvárásoknak és érdekli a felkínált lehetőség fényképes szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre küldje el:

rrkerkft@gmail.com

További információkért érdeklődni az alábbi telefonszámon lehet: + 3670/605-45-77

Megbízó

Egyéb területek

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Jogosítvány

B
Elküldöm az önéletrajzomat