Építésvezető

Workline.hu állásportál

A munkavégzés helye
Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Heves megye, Nógrád megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Miskolci székhelyű, nagy múltú építőipari cég elsősorban magasépítési tevékenységhez keres

ÉPÍTÉSVEZETŐ

munkatársat

FŐBB FELADATOK:
-Kivitelezési munkák hatékony előkészítése, szervezése és ellenőrzése, alvállalkozók, beszállítók pályáztatása, művezetők munkájának koordinálása, kivitelezési folyamatok felügyelete
-Folyamatos kapcsolattartás az alvállalkozókkal, alvállalkozók munkájának koordinálása, irányítása és minőség ellenőrzése
-Építési napló naprakész vezetése, felmérési naplók készítése
-Részvétel a megvalósult munkák átadásában
-Ütemtervek készítése, határidők betartása és betartatása
-Alvállalkozói szerződéskötés előkészítése, döntés előkészítés
-Műszaki előkészítők munkájának irányítása
-A cég igényeihez, kapacitás leterheltségéhez mérten, előkészítői munkákban való részvétel
-Havi felmérések elkészítése
-E-építési napló vezetése

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:
-Felsőfokú szakirányú végzettség (építő- vagy építészmérnök)
-Legalább két éves építésvezetői gyakorlat
-Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
-Agilis, megbízható, önálló munkavégzésre képes személyiség
-Rugalmasság a munkavégzés helyét illetően
-Jó szervező és problémamegoldó képesség
-Terhelhetőség, határozott fellépés
-"B" kategóriás jogosítvány

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:
-Aktív angol és/vagy német tárgyalási szintű nyelvtudás
-Felelős Műszaki Vezetői képesítés (FMV)
-Műszaki Ellenőri képesítés

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Észak-Kelet Magyarországi régió

Információk a kiválasztási folyamatról

Részletes szakmai önéletrajzzal, fizetési igényt tartalmazó motivációs levéllel.

Megbízó

Építőipar

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Jogosítvány

B

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Workline Állásportál Partner
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat