Raktáros

Workline.hu állásportál

A munkavégzés helye
Győr
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A RENAULT Közép-európai logisztikai központja új munkatársakat keres

Raktáros munkakörbe

Csatlakozzon Ön is a nagy múltú, sikeresen működő Renault közösséghez!

Alkatrész raktárunkba raktári feladatok ellátására várjuk megbízható, gyors, precíz munkavégzésű, jó állóképességű új munkatársaink jelentkezését, akik rendelkeznek:
-Termelési vagy raktározási területen szerzett tapasztalattal
-Alapfokú számítógépes ismeretekkel

Amit kínálunk:
-Hosszú távú, biztos munkahely
-Teljes vagy részmunkaidő, győri munkavégzés, hétfőtől péntekig két műszakban
-Vonzó bérezés és juttatási csomag
-Béren felüli jutalmazási rendszer, év végi juttatások
-Kiemelkedő cafetéria rendszer
-Renault dolgozói kedvezmények
-Munkába járás térítése
-Élet- és baleset biztosítás, dolgozóknak járó egyedi egészségügyi szolgáltatások, rekreációs lehetőségek

Információk a kiválasztási folyamatról

Magyar nyelvű szakmai önéletrajzát küldje elérhetőségekre: Hungarian Alliance Logistics Kft,
9027 Győr Platánfa u. 1., Telefonszám: +36 96 801 801; e-mail: hr_hal@renault.hu

Megbízó

Egyéb területek

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
Elküldöm az önéletrajzomat