Bérszámfejtő és társadalombiztosítási ügyintéző

Workline.hu állásportál

A munkavégzés helye
Kecskemét
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Feladatok
-bérszámfejtési és társadalombiztosítási ügyintézési feladatok ellátása, részvétel a kapcsolódó adatszolgáltatások, kimutatások, bevallások, statisztikák, jelentések készítésében
-munkaviszony létesítésével, megszüntetésével kapcsolatos ügyintézés, munkáltatói és egyéb igazolások kiállítása, részvétel munkaügyi nyilvántartások vezetésében
-tb-kifizetőhelyi sajátosságok kezelése

Elvárások
-minimum középfokú bérszámfejtő és tb ügyintézői képesítés
-a Munka Törvénykönyvének átfogó ismerete, illetve a kapcsolódó társadalombiztosítási és adójogszabályok ismerete
-magabiztos számítástechnikai felhasználói ismeretek (Excel, Word)
-precíz, megbízható személyiség

Előnyök
-3 év tapasztalat adott munkakörben
-NexonBér program ismerete
-közép-/nagyvállalati bérszámfejtői tapasztalat
-angol nyelvtudás

Amit kínálunk
-családias, pozitív légkör
-hosszútávra szóló munkalehetőség
-versenyképes fizetés

Munkavégzés helye: Kecskemét

Megbízó

Egyéb területek

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Balogit Kft.
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat