Ingatlan értékesítő

Workline.hu állásportál

A munkavégzés helye
Szigetszentmiklós
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Szigetszentmiklós központjában 10 éve működő ingatlanirodánkba keresünk új kollégát

Feladataid:
-Az ingatlanpiac folyamatos figyelése;
-Eladó ingatlanok felkutatása területi kötöttség nélkül;
-Megbízási szerződés megkötése az ingatlantulajdonosokkal;
-Adminisztrációs munka papír és adatbázis alapon is;
-Ingatlanhirdetések kezelése az irodánk által biztosított internetes felületen;
-Ingatlanok mutatások szervezése és azok bemutatása érdeklődők részére;
-Üzletzárási feladatok, adásvételi szerződésnél közreműködés.

Amiért érdemes nálunk dolgoznod:
-Az ingatlanpiac legnagyobb kínálatából válogathatsz ügyfeleid részére;
-Új kollégáink számára marketingtámogatást nyújtunk;
-Mentori és irodavezetői segítséget kapsz napi szinten;
-Képzések, előrelépési és fejlődési lehetőség;
-Egy nagy múltú cég biztos háttere, az ezzel járó marketing előnnyel;
-Rugalmasan alakítható munkaidő az ügyfelek igényeihez alkalmazkodva.
-Átlagbér feletti jövedelem

Most új kollegát keresünk szigetszentmiklósi irodánkba,
-Akinek fontos a jó kereseti lehetőség, a magas bevétel hónapról-hónapra;
-Minimum középfokú végzettséggel rendelkezik;
-Szereti önmaga beosztani az idejét;
-Rugalmas, jó kapcsolatteremtő és jó kommunikációs készséggel rendelkezik;
-Megjelenése bizalmat sugároz;
-Teljesítményorientált, értékesítői szemlélettel rendelkezik.

Ha szeretnél egy barátságos, családias munkakörnyezetben dolgozni, csatlakozz hozzánk! Saját vállalkozás nem szükséges!

Információk a kiválasztási folyamatról

Jelentkezni lehet fényképes önéletrajzzal: galimmo13@gmail.com címen,
vagy a 06 30 62 80 262-es telefonszámon

Megbízó

Ingatlanok értékesítése, bérbeadása és kezelése

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
Elküldöm az önéletrajzomat