Művezető

Workline.hu állásportál

A munkavégzés helye
Hódmezővásárhely
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Magyarország egyik piacvezető egyedi, különleges járműveket, jármű felépítményeket valamint mobil gépeket gyártó cége munkatársat keres az alábbi területre.

Művezető

Csapatunkba olyan pályázó jelentkezését várjuk, aki:
-Legalább középfokú műszaki végzettséggel,
-B kategóriás jogosítvánnyal,
-műszaki érdeklődéssel és érzékkel rendelkezik

Feladat:
-Gyártás előkészítése, követése, ellenőrzése
-Munkavégzés optimális szervezése
-Minőségbiztosítási-, motivációs rendszer működtetése
-Karbantartások tervezése és irányítása

Elvárások:
-minimum középfokú műszaki végzettség
-szakmunka (pl. lakatos, autószerelő stb.) területén szerzett korábbi gyakorlat
-gyártó-termelő cégnél (esetleg építőiparban) hasonló munkakörben, emberek irányításában szerzett legalább 3 éves tapasztalat
-számítógépes felhasználói ismeretek
-műszaki tájékozottság és rajzolvasási készség
-Egyedi és kissorozatú gyártásból adódóan magas fokú kreativitás és önállóság

Előnyt jelent:
-valamely CAD tervezőprogram ismerete
-nyelvtudás (angol és/vagy német)
-Járműipari ismeretek

Amit kínálunk:
-bejelentett alkalmazotti jogviszony kezdetektől
-jó munkakörülmények
-színvonalas, alkotó szakmai munka
-szabályos adózott jövedelem

Információk a kiválasztási folyamatról

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük szakmai önéletrajzát küldje el info@tornado-international.hu e-mail címre, postacímünkre, vagy személyesen is leadhatja telephelyünkön Udvari Zitánál.

Megbízó

Egyéb területek

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
Elküldöm az önéletrajzomat