Telefonos értékesítő munkatárs

Workline.hu állásportál

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Szereztél már tapasztalatot telefonos értékesítésben és szívesen folytatnád, de kizárólag normál irodai munkarendben?

Stabil dinamikusan fejlődő energetikai cég keres új munkatársakat sikerdíjas energetikai projektek értékesítéséhez, valamint portfólió bővítéshez

Telefonos értékesítő munkatárs személyében

Feladatok
-Új ügyfelek folyamatos keresése, érdeklődők tájékoztatása
-Energetikai szolgáltatás értékesítés (sikerdíjas szolgáltatás)
-Ajánlattétel, szerződéskötés
-Telefonos időpont egyeztetés a személyes kapcsolattartók számára
-Kampányhívások indítása, bejövő hívások fogadása

Elvárások
-Középfokú végzettség
-1-2 év telefonos értékesítésben szerzett tapasztalat
-Önálló, felelősségteljes munkavégzés
-Határozott, magabiztos fellépés
-Nagy munkabírás, terhelhetőség
-Pozitív, proaktív személyiség
-Képesség csapatmunkára
-Kiváló kommunikációs és tárgyalóképesség

Mit kínálunk
-Versenyképes bérezés (Alap + magas jutalék)
-Napi 8 órás tevékenység, bejelentett munkahely, bankszámlára utalással, hosszú távra Stabil háttér
-Elkötelezett, szakképzett csapat
-Fejlődési és karrierlehetőség
-Széleskörű képzés
-Irodai tevékenység, kulturált környezetben
-Egyéb juttatási csomag

Munkavégzés helye: Budapest

Információk a kiválasztási folyamatról

Az állásra való jelentkezést az info@mylenergy.hu címre várjuk.

Megbízó

Egyéb területek

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
Elküldöm az önéletrajzomat