Nemzetközi fuvarszervező

Workline.hu állásportál

A munkavégzés helye
Burbach, Németország
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A Georgi Transporte szállítmányozási cég légi rakományok, valamint túlméretes és biztonsági áruk fuvarozására szakosodott. A vállalat szolgáltatásai teljes mértékben az ügyfelek speciális igényeihez igazodnak. Növekvő családi vállalkozásként a Georgi Transporte a mai napig megőrizte családias karakterét. 1994 óta a vállalat a cégalapító Siegfried Georgi fiának, Jürgen Georginak sikeres vezetése alatt működik, és napjainkban már több, mint 300 járműből álló flottával tevékenykedik Európában.

Csapatunk erősítésére azonnali belépéssel munkatársat keresünk

munkakörbe

munkavégzés helye: Burbach, Németország

Feladatok:
-Nemzetközi és belföldi, rövid és hosszú távú fuvarok diszponálása
-Fuvarkapacitás adásvétele
-Alvállalkozók megbízása
-Szállítmányozási folyamatok irányítása a lerakásig
-Ajánlatkészítés ügyfeleink számára

Elvárások:
-Szállítmányozási, logisztikai, vagy ehhez hasonló képzettség
-Rugalmasság és többműszakos munkavégzés vállalása
-Teherbíró csapatjátékos kiváló kommunikációs képességgel és szolgáltatásközpontú szemlélettel
-Jó földrajzi ismeretek
-MS Office magabiztos használata
-Jó német és angol nyelvismeret
-Magyar nyelvtudás

Amit kínálunk:
-Biztos munkahely egy bővülő vállalatnál
-Intenzív betanítás és továbbképzés
-Önálló munkavégzés kihívásokkal és sikerélményekkel
-Kellemes munkahelyi légkör és teljesítményarányos bérezés

Információk a kiválasztási folyamatról

Amennyiben ez a kihívásokkal teli feladat jövőorientált vállalatunknál felkeltette érdeklődését, ha szeretné önmagát továbbképezni és vállalatunk fejlődéséhez hozzájárulni, örömmel fogadjuk e-mailben elküldött, a legkorábbi lehetséges belépési idejét is tartalmazó, német vagy angol nyelvű informatív pályázati anyagát.

Magyar kolleganőnk szívesen ad Önnek további telefonos felvilágosítást:
Steiner Klára, Tel. + 36 70 6688038

Georgi GmbH & Co. KG Transporte
Auf der Halde 2-8
57299 Burbach
Germany

r.vmuenchow @georgi-transporte.com
www.georgi-transporte.com

Megbízó

Egyéb területek

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése