Junior elemző programozó

Workline.hu állásportál

A munkavégzés helye
XI. kerület, Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Junior elemző programozó kollégát keres a MOTIMENT csapata

Folyamatosan bővülő ügyfélkörünk és a megbízások számának növekedése miatt keresünk junior programozót csapatunkba.

Rólunk:
-Fiatalos, rendkívül innovatív csapat vagyunk;
-Fontos számunkra az egymás iránti tisztelet és a lojalitás;
-Őszinte, direkt, néha konfrontációtól sem mentes, de emberi kommunikációt folytatunk;
-Nagy dolgokat viszünk véghez, értéket teremtünk kemény munkával;
-Ügyfélkörünk: nagy, multinacionális cégek.

Főbb feladatok, munkák:
Senior munkatársaink folyamatos támogatása mellett:
-Fejlesztési (PHP, SQL) folyamatokban való aktív részvétel (tervezés, specifikáció, implementálás, fejlesztői teszt, hibakeresés, dokumentáció - készítés, hibajegyek kezelése);
-Egyedi megoldások elkészítése egyéni kutatás alapján (főleg interneten föllelhető tudományos publikációk alapján);
-A MOTIMENT módszertanba és folyamatokba történő folyamatos betanulás.

Elvárt végzettség, szükséges tapasztalat:
-Legyen igényed a fejlődésre és tanulásra, hosszú távon az önálló a munkavégzésre;
-Nem feltétel, de előny jelent, ha már fel tudsz mutatni valamilyen komplexebb, működő kódot PHP és/vagy SQL adatbázis felhasználásával.

Elvárt készségek, képességek:
-Gyors tanulási képesség és a tanultak gyors gyakorlati alkalmazása – nagyon sokat lehet tanulni a senior munkatársainktól!
-Becsületesség;
-Eredmény-orientáltság;
-Problémamegoldó hozzáállás;
-Angol nyelv kommunikációs és kutatásokhoz szükséges ismerete legalább írásban;
-Precizitás és alaposság.

Munkavégzés helye és kezdete és tartama:
-Budapest, XI. kerület (jó közlekedéssel),
-azonnali kezdés a kiválasztást követően,
-határozatlan idejű, teljes munkaidős szerződés.

Információk a kiválasztási folyamatról

Amennyiben szeretnél csapatunk tagja lenni, küldd el nekünk pályázati anyagodat 2016.12.03-ig a következő e-mail címre: cv@motiment.com

Az e-mail tartalmazza:
-a fényképes önéletrajzodat,
-bruttó bérigényedet,
-néhány gondolatot, hogy miért szeretnél nálunk elemző programozóként dolgozni,
-az alábbi rövid PHP tesztfeladat megoldását:

Készíts egy legalább 10 elemből álló tömböt! A Tömb elemeit töltsd fel a Fibonacci számokkal, majd a tömb "két" végéből vegyél el addig elemeket, amíg mindkettő páros szám nem lesz!
Ha kérdésed van a feladat kapcsán, írj nekünk: cv@motiment.com

Megbízó

Információtechnológia, számítógépes programozás, internetes portálok

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
Elküldöm az önéletrajzomat