Budapesti és környéki munkahelyre targoncavezető munkatársakat keresünk

Workline.hu állásportál

A munkavégzés helye
X., XXII. kerület, Üllő, Gyál, Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

BUDAPESTI ÉS KÖRNYÉKI MUNKAHELYRE TARGONCAVEZETŐ MUNKATÁRSAKAT KERESÜNK

Szolgáltató cég Budapest, X. és XXII. kerületi, Gyáli valamint Üllői Logisztikai Központtal rendelkező multinacionális partnercége számára targoncavezető munkatársakat keres teljes munkaidőbe, jó kereseti lehetőséggel a következő munkakörökbe:

-Magasemelésű targoncás
-Targoncás anyagmozgató

Feladatok
-Targoncával történő anyagmozgatás a raktár területén

Elvárások
-Minimum alapfokú végzettség
-Önálló munkavégzés
-Megbízhatóság, pontosság, precizitás
-Érvényes vezetőállásos/vezetőüléses targoncavezetői jogosítvány, munkaköri szükség szerint

Előnyök
-Azonnali munkakezdés
-Munkavégzés: hétfőtől péntekig
-Műszakrend: 2 vagy 3 műszak

Amit nyújtunk
-Utazási költségtérítés saját gépjármű vagy BKV használata esetén
-Céges buszjárat Gyálra Budapestről és a környező településekről
-Hosszú távú munkalehetőség
-Kultúrált munkakörülmények

Információk a kiválasztási folyamatról

Jelentkezés: fényképes önéletrajzzal, melyet az info@kangaroojob.hu e-mail címre várunk.

Megbízó

Egyéb területek

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése