Dél-budai raktárbázis munkatársakat keres

Workline.hu állásportál

A munkavégzés helye
XXII. kerület, Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

DÉL-BUDAI RAKTÁRBÁZIS MUNKATÁRSAKAT KERES

Szolgáltató cég Budapest, XXII. kerület Harbor Park Logisztikai Központi raktárbázissal rendelkező multinacionális partnercége számára raktári dolgozó munkatársakat keres teljes munkaidőbe, jó kereseti lehetőséggel a következő munkakörökbe:

-Magasemelésű targoncás
-Kézi rakodó

Elvárások
-Minimum alapfokú végzettség
-Önálló munkavégzés
-Megbízhatóság, pontosság, precizitás
-Érvényes vezetőüléses targoncavezetői jogosítvány, munkaköri szükség szerint

Előnyök
-Azonnali munkakezdés
-Munkavégzés: hétfőtől péntekig
-Műszakrend: 2 vagy 3 műszak

Amit nyújtunk
-Hosszú távú munkalehetőség
-Kultúrált munkakörülmények
-Utazási költségtérítés saját gépjármű vagy BKV használata esetén

Információk a kiválasztási folyamatról

Jelentkezés: fényképes önéletrajzzal, melyet az info@kangaroojob.hu e-mail címre várunk.

Megbízó

Egyéb területek

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése