Pénzügyi tanácsadókat keresünk

Workline.hu állásportál

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A magyar biztosítási piacon 20 éve működő és dinamikusan fejlődő cég keres Budapest és környékére

Pénzügyi tanácsadókat

Csatlakozz hozzánk, ha
-egy támogató csapat aktív tagja szeretnél lenni,
-szeretnéd magad fontosnak és hasznosnak érezni a munkaerőpiacon,
-gyors előrelépési lehetőségre és biztos munkalehetőségre vágysz,
-az egyik legdinamikusabban fejlődő üzletágban kívánsz biztonságos és megbízható pénzügyi megoldásokkal foglalkozni
-magad szeretnéd az idődet beosztani és munkádat rugalmasan végezni
-átlátható és kiszámítható jövedelemrendszert szeretnél, teljesítményarányos díjazással, magas szintű jutalékrendszerrel és kiemelkedő bónuszokkal. (Nálunk nincs jutalék visszaírás!)
-folyamatos fejlődésre vágysz, és részt szeretnél venni magas szintű ingyenes képzéseinken, melyeket profi szakemberek tartanak.

Az alábbi feladatok várnak Rád nálunk:
-termékeink megismertetése és értékesítése, s ezekkel összefüggő tanácsadás nyújtása,
-új ügyfelek felkutatása,
-tárgyalások megszervezése,
-igények felmérése,
-a legkedvezőbb pénzügyi megoldások megtalálása az ügyfelek számára és azok ismertetése,
-szerződések megkötése.

Mindezekért cserébe
-piacvezető termékekkel dolgozhatsz,
-rugalmas munkaidőben végezheted feladataidat,
-mindenben maximális háttértámogatást és segítséget nyújtanak leendő kollégáid. Nem hagyunk magadra!
-vonzó jövedelmet vihetsz haza: már az első 3 hónapban min. 120.000 - 300.000 Ft-ot. Ezt követően plusz bónuszokat kaphatsz (teljesítményarányosan), képzéseken vehetsz részt és jutalomutazásokban részesülhetsz (a világ különböző országaiba),
-büszke leszel a munkádra nap, mint nap.

Nálunk a helyed, ha
-szeretnél úgy segíteni mások élethelyzetén, hogy az hasznos és értékes legyen a számukra
-legalább középfokú végzettséged van
-rendelkezel a következő kompetenciákkal: segítőkészség, pozitív, analitikus és logikus gondolkodás, rugalmasság, alkalmazkodó képesség, megbízhatóság stressztűrés,
-szeretsz a dolgok után nézni,
-kiválóan fogalmazol szóban és írásban,
-mersz új kapcsolatokat kiépíteni,
-szeretsz tanulni és nyitott vagy a szakmai újdonságokra.

Előny, ha rendelkezel
-értékesítés vagy hitelezés területén szerzett tapasztalattal,
-saját/meglévő kapcsolati hálóval,
-biztosításközvetítő hatósági vizsgával,
-pénzügyi hatósági vizsgával.

Jelentkezés módja: Magyar nyelvű fényképes önéletrajzod és motivációs leveled küld el Horváth Barbara kapcsolattartónk részére az allas@convictus.hu e-mail címre.

Motivációs leveledben kérjük, térj ki a következőkre:
-Mi keltette fel az érdeklődésedet?
-Mik a céljaid? Mit szeretnél elérni?
-Mi motivál hosszú távon? Karrier, biztonság stb.,
-Miért találod magad alkalmasnak a pozícióra?
-Mit vársz el a leendő munkádtól?

Munkavégzés helye: Budapest és környéke

Megbízó

Pénzügyi tanácsadás, pénzügyi szolgáltatások és biztosítás közvetítése

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése