IT Specialist állás Kecskeméten

Workline.hu állásportál

A munkavégzés helye
Kecskemét
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

IT Specialist állás Kecskeméten!

Érdekelnek a legújabb technológiák és a data science?

Szeretnél komoly, szakmai munkát végezni biztos céges háttérrel?

Téged keresünk!

Vállalatunk, az AXEL Professional Softwares Kft. kimagasló dinamikával fejlődő MagyarBrands díjas cég. A szoftverfejlesztési és technológiai divíziónk által fejlesztett és forgalmazott szoftverek Magyarország egyik legnépszerűbb termékcsaládja.

Legújabb fejlesztésünkkel olyan változást hozunk a vállalatok életébe, amelyről eddig nem is álmodtak.

Gyere el hozzánk egy kötetlen beszélgetésre!

Jelentkezz most: job.itspecialist.ip@answerminer.com

TE feladataid
-Linux rendszerű virtuális szerverek létrehozása, karbantartása
-Szoftverek és hardverek beszerzése, hibák elhárítása
-Szoftverfejlesztők munkájának támogatása
-Kapcsolattartás külföldi partnerekkel, főként írásban
-Wordpress weboldal felügyelete, karbantartása

Amit Neked kínálunk
-Legmodernebb technikákkal felszerelt környezetben való munkavégzés
-Versenyképes jövedelem
-Napi 8 órás bejelentett munkaviszony
-Továbbképzési lehetőségek
-Fiatalos csapat

Amit Tőled elvárunk
-Szakirányú tapasztalat
-Magabiztos Linux ismeretek
-Angol középszintű nyelvismeret, főként írásban
-Rendszergazdai ismeretek
-Hálózati ismeretek
-Új technológiák megismerésére való hajlandóság
-Tudj csapatban dolgozni!

Előny, de nem feltétel
-Programozási ismeretek
-IT munkakörben szerzett tapasztalat
-B kategóriás jogosítvány
-AWS, Docker, Debian, Jenkins ismeretek
-Deploy folyamatok ismerete
-SAAS, CAAS ismerete

Jelentkezéshez szükséges:
-Önéletrajz
-Motivációs levél
-Fizetési igény megjelölése

Információk a kiválasztási folyamatról

Jelentkezésed a job.itspecialist.ip@answerminer.com email címen várjuk.
Érdeklődni a következő telefonszámon tudsz Alexandránál: +36 30 489 55 51

Megbízó

Információtechnológia, számítógépes programozás, internetes portálok

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése