Bérszámfejtő, tb-és munkaügyi ügyintéző (önállóan dolgozni tudó, legalább 5 éves tapasztalattal)

Workline.hu állásportál

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Munkavégzéshez szükséges iskolai végzettség, egyéb ismeret:
-szakirányú érettségi,
-középfokú tb-ügyintézői végzettség (nem kifizetőhelyi feladatok)
-munkaügyi végzettség vagy több éves gyakorlat
-Kulcs-Soft bérprogram ismerete,
-Word, Excel, internet-ismeret
-Naprakész szakmai törvényismeret
-közfoglalkoztatással kapcsolatos törvényismeret, gyakorlat (előnyt jelent)

Feladatok:
-Dolgozók munkaszerződésének , munkaköri leírásainak elkészítése.
-Munkaviszony, közfoglalkoztatási jogviszony létesítésével, megszüntetésével kapcsolatos összes adminisztráció elvégzése.
-Munkaviszony létesítésével, megszűnésével, szüneteltetésével kapcsolatos jelentések elkészítése a NAV felé.
-Munkabérek számfejtése, (Kulcs Soft programmal) ezzel kapcsolatos előkészítés, ellenőrzés.
-Munkabérek készpénzben történő kifizetése, utálási listák készítése.
-Levonások, letiltások kezelése.
-Kapcsolattartás közjegyzőkkel, könyvelővel, a cég ügyvédjével, a szakmai hatóságokkal, Kulcs-Soft-tal, munkaügyi központtal
-Különböző igazolások kiadása a dolgozók kérésére, felvilágosítás, információadás.
-Étkezési jegyek rendelése, kiosztása.
-Havi adóbevallás (08) elkészítése, bérfeladás elkészítése havonta könyvelésnek.
-Munkaüggyel kapcsolatos statisztikák elkészítése.
-Beteglapok átvétele, feldolgozása, továbbítása az Egészségbiztosítási Pénztár felé.
-Közreműködés a havi zárásnál a munkaügyi központ felé.
-Részvétel az éves tervek, beszámolók elkészítésében.
-Kapcsolattartás a szakvezetőkkel.

Megbízó

Egyéb területek

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Szakmai tapasztalat években

5

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése