Vámügyintéző- asszisztens

Workline.hu állásportál

A munkavégzés helye
Csongrád megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A TRIVIUM Kft. két évtizedes szereplője a vámügynöki szakmának. A cég irodahálózata főként Magyarország Szerbiával, Ukrajnával, Romániával, illetve Horvátországgal határos átkelőin nyújt szállítmányozáshoz kapcsolódó szolgáltatást.

A dinamikusan fejlődő csapatunkhoz keresünk munkatársat:

a röszkei kirendeltségére

vámügyintéző- asszisztens pozícióba

Feladatok:
-a vám-kezelések előkészítése és ügyintézés,
-a különböző vámeljárások adminisztrációja,
-a szolgáltatáshoz kapcsolódó számlák kiállítása,
-pénztár kezelése
-ügyfelekkel való kapcsolattartás

Elvárások:
-felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek,
-középfokú iskolai végzettség
-egy idegen nyelv alapfokú ismerete,
-strukturált gondolkodás, jó elemző képesség,
-rugalmasság, önállóság, magabiztosság és céltudatosság,
-csapatszellem
-jó stressz tűrő képesség elengedhetetlen
-irodai munkatapasztalat nem követelmény, de előnyt jelent

Munkavégzés jellege:
-folyamatos, megszakítás nélküli munkarend
-teljes munkaidős (munkavégzés 12 órás műszakban történik)

Foglalkoztató honlapja: www.trivium.hu

Információk a kiválasztási folyamatról

Jelentkezés módja: az önéletrajzokat a munka@trivium.hu címre várjuk!

Megbízó

Egyéb területek

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése