Budapesti munkahelyre csomagszortírozó és targoncás anyagmozgató munkatársakat keresünk

Workline.hu állásportál

A munkavégzés helye
XXIII. kerület, Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

BUDAPESTI MUNKAHELYRE CSOMAGSZORTÍROZÓ ÉS TARGONCÁS ANYAGMOZGATÓ MUNKATÁRSAKAT KERESÜNK

Csomagszortírozó és Targoncás Anyagmozgató kollégákat keresünk Budapest BILK-ben található raktárbázisunkra

Szolgáltató cég multinacionális partnercége számára raktári dolgozó munkatársakat keres teljes munkaidőbe, kiemelkedő kereseti lehetőséggel Csomagszortírozó és Targoncás Anyagmozgató munkakörbe. A munkavégzés helye Budapest, XXIII. kerület BILK Logisztikai Központ.

Feladatok
-Csomagok szortírozása
-Raklapok építése
-Anyagmozgatás a raktár területén

Elvárások
-Minimum alapfokú végzettség
-Önálló munkavégzés
-Megbízhatóság, pontosság, precizitás
-Érvényes vezetőállásos targoncavezetői jogosítvány munkakörtől függően

Előnyök
-Azonnali munkakezdés
-Munkavégzés: hétfőtől péntekig
-Műszakrend: 1 műszak, állandó délután-éjszaka

Amit nyújtunk
-Hosszú távú munkalehetőség
-Kultúrált munkakörülmények
-Utazási költségtérítés saját gépjármű vagy BKV használata esetén

Információk a kiválasztási folyamatról

Jelentkezés: fényképes önéletrajzzal, melyet az info@kangaroojob.hu e-mail címre várunk.

Megbízó

Egyéb területek

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése