Mérnök üzletkötő, mérőóra üzletág vezető

Workline.hu állásportál

A munkavégzés helye
IX. kerület, Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A budapesti székhelyű, főként méréstechnikai hardverek és szoftverek fejlesztésével és forgalmazásával foglalkozó Dobos Elektronikai Kft. munkatársat keres mérnök üzletkötő, mérőóra üzletág vezető pozícióba.

Elvárások:
-Villamosmérnöki, méréstechnikai vagy hasonló területen szerzett végzettség
-Minimum 1-2 év, hasonló területen szerzett tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
-Legalább középfokú, magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
-Gazdasági, kereskedői véna
-Haladó szintű Windows és MS Office használat, elektronikus levelezés
-Gyakorlatias szemlélet
-Fiatal, lendületes, energikus hozzáállás
-Nyitottság az új megoldásokra, újfajta eszközök megismerésére, kreativitás
-Csapatmunkára és önálló munkavégzésre való hajlandóság
-Jó kommunikációs-, szervező- és problémamegoldó képesség
-B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:
-Méréstechnikai ismeretek, gyakorlat
-Villanyszerelői ismeretek, gyakorlat
-IT hálózati, távközlési ismeretek (LAN, WAN, GSM/3G, PLC)

Feladatok:
-A cég mérőóra üzletágának vezetése és koordinálása főként műszaki-, kisebb mértékben gazdasági oldalon
-Új partnerek, mérőóra gyártók, beszállítók felkutatása
-Piackutatás, gyártók feltérképezése, minősítése
-Beszállítók termékeinek tesztelése, mintadarabok kipróbálása a megrendelői igények alapján
-Kapcsolattartás a megrendelőkkel, beszállítókkal, partnerekkel
-Gyártói fejlesztések, fejlesztési irányok koordinálása, megrendelői igények közvetítése
-Mérőóra szállítások koordinálása
-Mérőkhöz kapcsolódó háttérrendszerek kezelése, adminisztrálása
-Tenderek, pályázatok, közbeszerzések figyelése, pályázatírás

Amit kínálunk:
-Versenyképes bérezési rendszer
-Céges telefon és laptop, indokolt esetben céges autó
-Utazás belföldre és külföldre
-Tanfolyamok, továbbképzés
-Dinamikus, változatos munkakörnyezet
-Fejlődési és előrelépési lehetőség
-Fiatalos, lendületes, csapat
-Változatos feladatok, állandó kihívások
-Innovatív termékek, korszerű technológiák

Munkavégzés elsődleges helye: Budapest, IX. kerület

A jelentkezés tartalmazza:
-Szakmai önéletrajz, tanulmányok, korábbi munkahelyek, kompetenciák
-Jó minőségű fénykép
-Személyes adatok (név, lakcím, telefonszám, e-mail cím)
-Fizetési igény megjelölése
-Opcionálisan motivációs levelet is szívesen fogadunk

Megbízó

Egyéb területek

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

egyetemi végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése