Recepciós

Workline.hu állásportál

A munkavégzés helye
XIII. kerület, Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Budapest belvárosában lévő, stabil vállalati háttérrel rendelkező piacvezető Day Spa fiatalos, mosolygós Front Office csapatába kolléganőt keres az alábbi pozícióra:

Recepciós

Főbb feladatok, munkák:
-Recepció napi operatív működésének irányítása, kapcsolódó szervezési és adminisztrációs feladatok végzése
-Vendégek fogadása, üdvözlése, foglalások kezelése
-Vendégelégedettség biztosítása a magas minőségi elvárások alapján
-Magyar és angol nyelvű telefonok és e-mailek kezelése
-Napi dokumentumok szakszerű kezelése, rendszerezése, vezetése
-Foglalással kapcsolatos programok kezelése
-Napi beosztás készítése, optimális rendszerezése

Az álláshoz tartozó elvárások:
-Minimum középfokú végzettség
-Folyékony angol nyelvtudás a napi szintű kommunikációhoz
-1-3 év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
-Felhasználószintű számítógépes ismeret
-Rugalmas munkaidő-beosztás vállalása (hétvégén, esti órákban is)
-Energikus személyiség és csapatszellem
-Ápolt, barátságos, készséges és vendégorientált fellépés
-Precíz, alapos, megoldás központú munkavégzés
-Nyitottság új ismeretek iránt, rugalmasság, alaposság
-Szakirányú felsőfokú vagy marketing vagy pénzügy területen szerezett képesítés előnyt jelent
-Wellness-szálloda vagy spa területen szerzett szakmai tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:
-versenyképes fizetés
-önálló és változatos feladatkör
-barátságos munkahelyi légkör
-tanulás és szakmai előmenetel lehetősége

Állás, munka területe(i):
-Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
-Adatrögzítő
-Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
-Recepciós
-Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:
Budapest, XIII. kerület

Információk a kiválasztási folyamatról

Fényképes szakmai önéletrajzzal a pozíció és a fizetési igény megjelölésével

Megbízó

Egyéb területek

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése