Ruházati eladó (Budapest)

Workline.hu állásportál

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A "HÁDA-1" Kft.

Magyarország piacvezető használtruha feldolgozó és értékesítő vállalata, mely több, mint 80 üzletet működtet országszerte, folyamatos bővülése miatt munkatársakat keres az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok, munkák:
-A vásárlók szakszerű tájékoztatása és magas színvonalú kiszolgálása
-A munkaterület rendben és tisztán tartása
-Termékek kihelyezése, kezelése a vállalat belső szabályzata alapján

Az álláshoz tartozó elvárások:
-Kereskedelemben szerzett munkatapasztalat
-Kedves, vásárló-orientált hozzáállás
-Önálló, precíz munkavégzés
-Kiváló kommunikációs készség
-Terhelhetőség, megbízhatóság

Előny:
-Középfokú kereskedelmi végzettség
-Pénztárkezelési tapasztalat

Egyéb információ:
-Nyitva tartáshoz igazodó műszakok (üzlettől függően, jellemzően 9.00-20.00 között)
-Átlagosan heti 4 nap vállalása (hétfőtől szombatig, vagy hétfőtől vasárnapig)
-A munkanapok és a pihenőnapok a havi beosztás alapján váltakoznak
-Egyes üzletek vasárnap is nyitva tartanak

Amit kínálunk:
-Hosszú távú munkalehetőség, teljes munkaidő
-Stabil vállalati háttér
-Szakmai fejlődési lehetőség
-Előrelépési lehetőség eladó-pénztárosi munkakörbe
-Kiszámítható beosztás

Munkavégzés helye:
-A HÁDA budapesti üzleteinek valamelyike
-Budapesti üzleteink tömegközlekedéssel jól megközelíthetők

Információk a kiválasztási folyamatról

Fényképes önéletrajzát a budapest@hadakft.hu e-mail címen várjuk.

Megbízó

Kiskereskedelem

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
Elküldöm az önéletrajzomat