Recepciós - call center - adatrögzítő

Workline.hu állásportál

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő magán-egészségügyi szolgáltatója, a Doktor24 cégcsoport

RECEPCIÓS - CALL CENTER - ADATRÖGZÍTŐ

munkatársat keres.

Feladatok:
-Ügyfelek személyes fogadása, betegirányítás
-Számlázási feladatok
-Bejövő és kimenő hívások kezelése, ügyfelekkel való kapcsolattartás (nem értékesítési feladatok!)
-Adatrögzítés (ügyféladatok)
-Bejövő ügyfél e-mailek megválaszolása
-Adminisztrációs és egyéb háttérfeladatok ellátása
-Egyéb, az ügyfélszolgálati ügyekhez köthető feladatok elvégzése

Követelmények:
-Minimum középfokú végzettség
-Megbízható szintű angol nyelvtudás
-Hasonló területen szerzett tapasztalat előny
-Megbízható számítógépes ismeretek (Word, Excel)
-Megfelelő kommunikációs és fogalmazási készség
-Jó alkalmazkodó és stressztűrő képesség, terhelhetőség
-AZONNALI MUNKAKEZDÉS ELŐNYT JELENT

JOGVISZONY IDŐTARTAMA, FOGLALKOZTATÁS JELLEGE:
-határozatlan időre szóló, 3 hónap próbaidő
-főállású, változó napi időbeosztású 8 órás munkaidő

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
-Budapest

Amit kínálunk:
-Dinamikus, fiatalos csapat
-Stabil, folyamatosan fejlődő cég
-Kiszámítható munkahely

-fényképpel és bérmegjelöléssel ellátott önéletrajzát az hr@worcare.hu e-mail címre várjuk

Információk a kiválasztási folyamatról

Megbízó

Egyéb területek

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése