Biztonságtechnikai rendszer telepítő – Karbantartó, technikusi

Workline.hu állásportál

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Munkatársat keresünk alkalmazotti munkaviszonyra „Biztonságtechnikai rendszer telepítő – Karbantartó, technikusi” munkakörbe.

Főbb feladatok, munkák:
-Biztonságtechnikai – és vagyonvédelmi rendszerek (beléptető-, videó-, sorompó-, tűzjelző-, riasztó- és egyéb gyengeáramú rendszerek) telepítése, karbantartása

Az álláshoz tartozó elvárások:
-Telepítési és karbantartási tapasztalatok a fent felsorolt rendszerekkel / rendszerek egyikével kapcsolatban
-Szakmai tanulási igény, munka iránti elszántság, új technológiák követése, gyors pontos megoldásokra való hajlam
-Önálló munkavégzési képesség, de mellette a csapatmunka is fontos
-B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
-Villanyszerelési tapasztalat
-Biztonságtechnikai rendszerek ismerete
-Informatikai ismeretek

Amit kínálunk:
-Kihívásokkal teli, unalommentes munka
-Fiatal lendületes csapat
-Változatos feladatok
-Folyamatos fejlődési lehetőség

Információk a kiválasztási folyamatról

-Önéletrajzzal a rendszertelepito@workline.hu e-mail címen.

Megbízó

Egyéb területek

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül

Jogosítvány

B

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése