Recepciós

Workline.hu állásportál

A munkavégzés helye
Székesfehérvár
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Recepciós munkakörbe felvételt hirdet a Hotel Magyar Király**** Székesfehérváron

Feladatok:
-Bejelentkezés - utaztatás lebonyolítása
-Számlázás
-Vendég igények kezelése
-Foglalások és visszaigazolások kezelése
-Nappali (7 - 19) és esetenként éjszakai (19 - 7) munkavégzés

Elvárások:
-Szakirányú képzettség
-Angol és még egy idegen nyelv (lehetőleg német) társalgási szintü ismerete
-Vendégközpontú, kiváló kapcsolatteremtő képesség
-Flexys rendszer ismerete és szakmai tapasztalat előnyt jelent

Amit ajánlunk:
-Iparági versenyképes, korrekt bérezés
-Székesfehérvár, belvárosi munkavégzés
-Lendületes csapatmunka

Kérjük küldje fényképes szakmai önéletrajzát fizetés igény megjelölésével együtt az alábbi email címre: hr@magyarkiraly.hu

A Hotel Magyar Király**** Székesfehérvár történelmi belvárosában található, 83 szobával és a városban egyedülálló konferencia kapacitással áll vendégei rendelkezésére.

Információk a kiválasztási folyamatról

Megbízó

Szállodák, panziók, szállók stb.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése