Beszerző

Workline.hu állásportál

A munkavégzés helye
Dunaharaszti, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Dunaharaszti telephelyű kereskedelmi cég, beszerzési pozícióra keres gyakorlattal, minimum középfokú végzettséggel, középfokú, aktív angol nyelvtudással rendelkező munkatársat.

Cégünk kilincsekkel, vasalatokkal foglalkozik.

Főbb feladatok bővebben:
-A meglévő beszállítóinkkal történő kapcsolattartás
-Ajánlatkérések, rendelések elkészítése
-A beszerzések teljes körű ügyintézése
-Beszállítói teljesítés ellenőrzése, hibás beszállítói teljesítéssel kapcsolatos reklamációk kezelése
-Fuvarszervezés
-Raktárkészlet nyilvántartása, riportok készítése
-Kapcsolattartás a raktárral, készletek figyelemmel kísérése

Az álláshoz tartozó elvárások:
-Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
-Magas szintű MS Office tudás
-Jó kommunikációs képesség . Jó matematika érzék
-Precizitás
-Nyugodt személyiség, rugalmasság, jó logikai érzék

Előny:
-Beszerzés területén szerzett tapasztalat
-Műszaki érzék
-Azonnali munkakezdés

Amit kínálunk:
-Hosszútávú munkalehetőség
-Fiatalos csapat, kellemes munkakörnyezet
-Barátságos munkahelyi légkör
-Érdekes, változatos feladatok
-Kiállításokon való részvétel (külföldön is)
-Versenyképes jövedelem, megállapodás szerint

Információk a kiválasztási folyamatról

Önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével a tasnadi@kilincsek.eu címre várjuk.

Cégünkről informálódhat honlapunkon, a www.kilincsek.eu címen.

Megbízó

Egyéb területek

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése