Asszisztens

Workline.hu állásportál

A munkavégzés helye
IX. kerület, Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Keresünk hosszú távú munkalehetőséggel új munkatársat

ASSZISZTENSI

munkakör betöltésére

Főbb feladatok, munkák:
-vevői számlák kiállítása, a szállítói számlák iktatása;
-gazdasági kimutatások elkészítése, táblázatok szerkesztése;
-az ügyvezető munkájának teljes körű támogatása, személyi asszisztenciájának ellátása;
-a vezetői döntéseket előkészítő anyagok összeállítása, szükséges tárgyalási anyagok, dokumentációk, táblázatok előkészítése;
-megbeszélések előkészítése, valamint kapcsolattartás az ügyvezető partnereivel;
-irodai általános adminisztratív és archiválási feladatok ellátása;
-programszervezési feladatok: időpont egyeztetések, értekezletek, vevők és beszállítók fogadásának megszervezése;
-telefonok, e-mailek fogadása, továbbítása, hivatalos levelek megfogalmazása, kimenő-bejövő posta kezelése;
-kiemelt figyelem a határidők betartására és betartatására;
-az irodával kapcsolatos dokumentációk rendszerezése és tárolása.

Elvárások:
-magabiztos számítógép kezelői ismeretek (Word, Excel);
-önálló, precíz és tud rendszerben gondolkodni, átlátja a folyamatokat;
-min. középfokú iskolai végzettség;
-több feladat párhuzamos kezelésének képessége;
-kiváló tervező, szervező és problémamegoldó készség.

Előnyök:
-asszisztensi munkakörben szerzett tapasztalat;
-B kategóriás jogosítvány.

Személyiség:
-terhelhetőség, rugalmasság, precizitás, pontosság;
-jó kommunikációs készség, ápolt megjelenés.

Amit kínálunk:
-stabil, hosszú távú munkalehetőség;
-hétfőtől péntekig tartó munkavégzés;
-teljes munkaidő.

Munkavégzés helye: Budapest, IX. kerület

Információk a kiválasztási folyamatról

Fényképes szakmai önéletrajzzal a fizetési igény megjelölésével az alábbi címen jelentkezhetnek:
Altmann-Szabó Tímea – szabo.t@dobosltd.hu

Megbízó

Egyéb területek

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése