Német és Angol nyelvű adatfeldolgozó

Workline.hu állásportál

A munkavégzés helye
V. kerület, Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Nielsen A Nielsen a fogyasztók médiahasználatáról és vásárlásairól információkat, valamint ismereteket szolgáltató globális vállalat; vezető piaci pozíciókban a marketing és fogyasztói információ mellett médiaadatok feltárásában, mint a televízió, online kutatás, mobil és más médiumok, szakvásárok stb. A vállalat a világ mintegy 100 országában aktív. Központja az USA-ban, New Yorkban és a hollandiai Diemenben található. További információkért kérjük, látogasson el honlapunkra: www.nielsen.com vagy www.hu.nielsen.
Sikereink eredményeképp kollégát keresünk a következő munkakörbe:

Feladatok:
-A beérkező adatok precíz, időbeni feldolgozása, ellenőrzése
-A potenciális hibák azonosítása, kiküszöbölése a feldolgozás korai szakaszában
-Az előírt ellenőrzések elvégzése a beérkezett adatokon
-Kapcsolattartás a nemzetközi régióban dolgozó kollégákkal (német nyelvterület)

Feltételek:
-Aktív, minimum középfokú német ÉS angol nyelvtudás (teszteljük)
-Középfokú végzettség
-Excel használatában szerzett adatfeldolgozói tapasztalat
-Monotonitás-tűrő képesség
-Precizitás
-Jó kommunikációs készség

Amit kínálunk:
-Nemzetközi környezet
-Dinamikus csapat
-Stabil háttér egy multinacionális vállalatnál
-Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:
-Budapest, V. ker.

Információk a kiválasztási folyamatról

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és német nyelvű fényképes önéletrajzát a hr.hun@nielsen.com e-mail címre a pozíció és fizetési igény megjelölésével.

Megbízó

Egyéb területek

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése