Minőség irányítási vezető

Workline.hu állásportál

A munkavégzés helye
Orosháza
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Feladatok
-Az MSZ EN ISO 9001 és MSZ EN ISO integrált minőség és környezetközpontú irányítási rendszer irányítása, működtetése, felügyelete és folyamatos továbbfejlesztése
-Vevői és szállítói reklamációk kezelése, okainak feltárása, javaslattétel a megoldásra
-Helyesbítő és megelőző valamint javító intézkedések koordinálása, értékelése
-Belső és külső minőség- és környezetközpontú auditok tervezése, szervezése, levezetése, értékelése
-A folyamatok ellenőrzési pontjainak meghatározása, folyamat megfelelőség értékelés, tendenciák figyelése
-Újonnan bevezetett technológia menedzselése

Elvárások
-Gépészmérnök, vagy gépész üzemmérnöki végzettség
vagy
-Minőségbiztosítási vagy minőségirányítási szakmérnök végzettség

Amit kínálunk
-Versenyképes jövedelem
-Biztos háttér, stabil munkahely
-Tanulási, fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye
-Békés megye, Orosháza

Információk a kiválasztási folyamatról

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, fényképes szakmai önéletrajzát küldje el az andrea.ujj@cerlux.hu e-mail címre.

Megbízó

Egyéb területek

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése