Kezdő programozó

Workline.hu állásportál

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Most induló vállalkozás keres kezdő/tapasztalt programozó munkatársat azonnali munkakezdéssel.

Feladatok :
-PHP alapú programozói munkák kivitelezése (új és meglévő weboldalak)
-HTML és CSS alapú programozói munkák kivitelezése
-Egyéb web alapú fejlesztési munkák kivitelezése
-Belső adminisztrációs felületek továbbfejlesztése
-A kifejlesztett rendszer üzemeltetése során felmerülő hibák hibaelhárítása, javítása
Folyamatos riportálás a vezetőség felé

Elvárások:
-Önálló, precíz munkavégzés.
-Megbízhatóság, lojalitás, szakmai oktatás
-PHP, CSS, jQuery, Ajax, HTML alapos ismerete.
-Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Előny:
-Mobil applikációk fejlesztésében szerzett tapasztalat.

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését kérjük, hogy fényképes önéletrajzát küldje el a roland@workline.hu email címre.További információért hívja a 06704390550-es telefonszámot.

Információk a kiválasztási folyamatról

Megbízó

Egyéb területek

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe

Bem József utca 8.
1027 Budapest