Női-férfi munkatárs betanított gépkezelő munkakörbe

Workline.hu állásportál

A munkavégzés helye
Algyő, Csongrád megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Az Innovariant Nyomdaipari Kft. keres megbízható, női-férfi munkatársat betanított gépkezelő munkakörbe. Más szakmáról az átképzés lehetséges, kezdők jelentkezését is várjuk, jelentkezés önéletrajzzal az info@innovariant.hu email címre. Az adott nyomdai munkafolyamatokat betanítjuk, kezdés azonnal, fizetés megegyezés szerint.

Feladatok:
-kötészeti munkára betanulás, közreműködés a gépindulás előkészítésében, betanulási idő után önálló munkavégzés, gép működésének figyelemmel kísérése
-gépek karbantartása, ápolása
-kötészeti betanított műveletek
-kisegítés gépeken, kiszedés, csomagolás

Elvárások:
-pontos, precíz munkavégzés
-megbízhatóság, rugalmasság
-monotónia-tűrés

Előnyt jelent:
-szakirányú végzettség, nyomdai kötészeten szerzett tapasztalat
-papírkezelési gyakorlat
-vágógép kezelői tapasztalat,
-targonca vezetői tapasztalat,

Amit kínálunk:
-folyamatos szakmai fejlődés,
-megbízható munkaadói háttér,
-magas színvonalú géppark, innovatív munkakörnyezet,
-fiatalos, dinamikus csapat,
-változatos feladatok.

Jelentkezési határidő: 2016.10.15.

Információk a kiválasztási folyamatról

Más szakmáról az átképzés lehetséges, kezdők jelentkezését is várjuk, jelentkezés önéletrajzzal az info@innovariant.hu email címre.

Megbízó

Nyomdaipar, nyomtatók

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése