Konyhafőnököt keresünk budai négycsillagos szállodába

Workline.hu állásportál

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Konyhafőnököt keresünk budai négycsillagos szállodába!

Tapasztalattal rendelkező, munkájára igényes konyhafőnököt keresünk szállodánkba!

Fő feladatok:
-a vállalat értékesítési stratégiájához, partnerköréhez, valamint a mindenkori igényekhez jól igazodó, egyenletesen jó minőségű termékkínálat biztosítása az anyaggazdálkodás szempontjai, valamint a vonatkozó higiéniai előírások folyamatos betartása mellett
-a vendéglátó termelőmunka közvetlen irányítása, megszervezése, ellenőrzése
-hatékony munkaerőgazdálkodás
-menüsorok, étlapok elkészítése, aktív részvétel a rendezvénykínálat kialakításában
-árurendelés, készletgazdálkodás – beszállítók folyamatos versenyeztetése
-rendezvények és a ’la carte vendégek színvonalas kiszolgálása
-egyes rendezvények esetében személyes egyeztetés a megrendelővel, szakmai tanácsadás
-Felülvizsgálja, és folyamatosan karbantartja a recepttúra-állományt, előírja és folyamatosan ellenőrzi az ételkészítés technológiáját
-naprakészen tájékozott a gasztronómia területét érintő kérdésekben

Elvárások:
-legalább 5 év szakmai tapasztalat
-együttműködés a társterületek vezetőivel és dolgozóival
-társalgási szintű angol nyelvtudás előny
-megfelelő szervező- és problémamegoldó képesség

Amit ajánlunk:
-stabil, hosszútávú munkalehetőség
-rugalmas munkaidőbeosztás
-jól felszerelt konyha, modern konyhatechnológiai berendezésekkel
-fiatalos csapat

Információk a kiválasztási folyamatról

Jelentkezés: fényképes önéletrajzzal

Megbízó

Egyéb területek

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése