Ingatlan értékesítő

Workline.hu állásportál

A munkavégzés helye
XIII. kerület, Szigetszentmiklós, Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Dübörög az ingatlanpiac és ha hiszel magadban, szereted az embereket, rengeteg energiád van, és hajlandó vagy tenni a céljaidért, akkor itt a helyed!

Feladatok:
-Az ingatlanpiac folyamatos figyelése;
-Eladó ingatlanok felkutatása területi kötöttség nélkül;
-Megbízási szerződés megkötése az ingatlantulajdonosokkal;
-Adminisztrációs munka papír és adatbázis alapon is;
-Ingatlanhirdetések kezelése az irodánk által biztosított kiemelt internetes felületeken;
-Ingatlanok mutatások szervezése és azok bemutatása érdeklődők részére;
-Üzletzárási feladatok, adásvételi szerződésnél közreműködés.

Amiért érdemes nálunk dolgozni:
-Az ingatlanpiac legnagyobb kínálatából válogathatsz ügyfeleid részére;
-A legnagyobb számú értékesítő és együttműködő partner dolgozik minden a kínálatba bekerült ingatlan eladásán;
-Új kollégáinknak hozzáférést biztosítunk a leglátogatottabb internetes hirdetési oldalakhoz;
-Mentori és irodavezetői segítséget kapsz napi szinten;
-Call centeres munkatárs nyújt segítséget a hideghívásokban;
-Képzések, előrelépési és fejlődési lehetőség;
-Egy nagy múltú cég biztos háttere, az ezzel járó marketing előnnyel;
-Érdekes és sokszínű munkalehetőség;
-Rugalmasan alakítható munkaidő az ügyfelek igényeihez alkalmazkodva.
-Dinamikus, teljesítmény alapú jutalékrendszer felső korlát nélkül

Most 2 fő értékesítő kollegát keresünk 13. kerületi és szigetszentmiklósi irodánkba,
-Akiknek fontos a jó kereseti lehetőség, a magas bevétel hónapról-hónapra;
-Minimum középfokú végzettséggel rendelkezik;
-Szereti önmaga beosztani az idejét;
-Céltudatos, ezáltal fontos számára a hatékony munkavégzés;
-Rugalmas, jó kapcsolatteremtő és jó kommunikációs készséggel rendelkezik;
-Türelmes, megjelenése bizalmat sugároz;
-Teljesítményorientált, értékesítői szemlélettel rendelkezik.

Amennyiben úgy érzed, hogy szeretnél egy barátságos, családias, vonzó lehetőségeket kínáló munkakörnyezetben dolgozni, csatlakozz hozzánk! Saját vállalkozás nem szükséges!

Jelentkezni lehet fényképes önéletrajzzal: galimmo@dh.hu címen, vagy a 06 30 62 80 262

Információk a kiválasztási folyamatról

Megbízó

Egyéb területek

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése