HR gyakornok

Workline.hu állásportál

A munkavégzés helye
Jászberény, Sárvár, Siófok, Szombathely, Zalaegerszeg, Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A Job&Career Kft azonnali kezdéssel keres

HR GYAKORNOKOKAT (Bp-re, Szombathelyre, Sárvárra, Zalaegerszegre, Siófokra és Jászberénybe-összesen 7 főt)

Elvárások:
-folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok (előny: HR vagy személyügyi szervező, andragógia, közgazdasági)még legalább 1 évig aktív jogviszony
-alapfokú angol nyelvtudás (szóban és írásban)
-jó beszédkészség, kreativitás, jó szervezőkészség
-felhasználói szintű számítógép ismeret (Word, Excel, Outlook)
-pontos, megbízható munkavégzés, diplomáciai érzék
-HR szakma iránti komoly érdeklődés
-heti min. 4 nap vállalás (heti min. 32 óra)
-elhivatottság a hr szakma iránt

Előny:
-gépírás tudás
-B kat. jogosítvány
-diákmunka tapasztalat, környékbeli lakhely

Feladatok:
-Jelentkezők tájékoztatása aktuális munkalehetőségeinkről telefonon és személyesen egyaránt
-toborzásban, kiválasztásban és interjúztatásban való aktív részvétel
-hirdetési tervek elkészítése, hirdetések feladása
-munkavállalók tájékoztatása, esetleges problémák kezelése
-adatbázis kezelés, adatrögzítés
-munkaügyi feladatok támogatása (szerződéskötés, munkaviszony megszűntetés)

Amit kínálunk:
-szakmai tapasztalat megszerzése
-állandó státusz és előre lépési lehetőség megfelelés esetén gyakornoki program után
-fiatalos, jó hangulatú csapat, kulturált vállalati környezet
-korrekt bér, jutalom lehetőség
-szakdolgozat írásban segítségnyújtás
-gyakorlati hely igazolás

Munkavégzés helye: Budapest,Szombathely, Sárvár, Zalaegerszeg, Siófok, Jászberény

Munkaidő: 8 óra (heti min.32 óra de lehet 40 óra is ráérés esetén)

Információk a kiválasztási folyamatról

Amennyiben szeretnél egy jó csapat tagja lenni és olyan gyakorlati helyet találni, ahol értékes tapasztalatokat gyűjthetsz, akkor jelentkezz! 20-3933-446, csaszar.laszlo@jobandcareer.hu

Megbízó

Egyéb területek

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai/egyetemi hallgató

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése