Értékesítő Munkatárs

Workline.hu állásportál

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő, részmunkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Cégünk:
D2D Team Hungary Kft.
Székhely: 1062, Budapest, Andrássy út 46. I. em.
Adószám: 13257549-2-42
www.d2dteam.hu

Rólunk:
-5 magyarországi kirendeltség,
-Közel 120 munkatárs, ebből 65% alkalmazott, illetve egyéni vállalkozó,
-Kollégák megoszlása: 90 százalékuk az értékesítésben, 10 százalékuk a szolgáltatásban támogatja munkánkat (pl. Service center),
-Több, mint 85 ezer ügyfélkapcsolat havonta,
-Több, mint 8 000 értékesítési tranzakció havonta,
-Csoport szinten, mintegy 400 millió forintos éves árbevétel,
-Multinacionális partner vállalatok, többek között a pénzügy, energia, biztosítás és saját eszköz értékesítés területéről,
-Közel 8 éves tapasztalat a távközlési szolgáltatás és termék értékesítésben.

Keressük leendő munkatársunkat, aki nem fél a kihívásoktól és helyt tudna állni egy olyan csapatban, ahol a legfontosabb a sikeresség, a céltudatosság, a határozottság és a pontos munkavégzés. Emellett olyan munkahelyet biztosítunk Neked, ahol megfelelő teljesítményed mellé egy igazán versenyképes jövedelem társul. Ha vonzó számodra a gondolat, hogy a törekvésed megtérüljön a jövedelmedben is akkor nálunk a helyed.

Elvárásaink:
-Érettségi Bizonyítvány
-Nyitott és mosolygós személyiség
-Emberközpontú felfogás
-Sikerorientált szemlélet
-Kommunikatív
-Találékony és hatékony munkamorál
-Utazási hajlandóság (Pest megye főképp)

Amit kínálunk:
-Főállású, vagy akár mellékállású munkalehetőség
-Rugalmas munkarend
-Bérezés: Alap+ Jutalék
-Fiatalos csapat és vidám környezet
-Szakmai képzések, tréningek, hogy kihozd magadból a legtöbbet
-Budapesti munkavégzés

Feladatok:
-Az ügyfélkör bővítése,
-Partnereink termékeinek népszerűsítése,
-Adminisztrációs munkák ellátása,
-Precíz, pontos munkavégzés,
-A vezetőkkel való szoros együttműködés,
-Egyéni értékesítési tervszámok teljesítése,
-Kiadott címanyag feldolgozása,
-Szoros kapcsolattartás a vezetőkkel, értékesítőkkel,
-A hatékony információáramlás és a tervszámok elérésének biztosítása,
-Helyi értékesítési kampányokban való részvétel.
-Jelentkezésed (fényképes önéletrajz, elérhetőséggel) az alábbi elérhetőségre küldd: sales@d2dteam.hu

Megbízó

Egyéb területek

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése