Eladó-pénztáros - Hűvösvölgy

Workline.hu állásportál

A munkavégzés helye
II. kerület, Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A Fressnapf Hungária Kft.

Hűvösvölgyi

Áruházába keresünk:

Eladó-pénztáros munkatársakat

Az ideális jelölt:
érdeklődik a kisállattartással kapcsolatos feladatok iránt
-rendkívüli munkabírással és terhelhetőséggel rendelkezik
-képes gyorsan alkalmazkodni, precíz és pontos
-kereskedelmi szakképesítéssel rendelkezik
-erkölcsi bizonyítvánnyal rendelkezik

Feladatai:
-A vásárlók választásainak segítése, tájékoztatás a termékekről, a saját márkás termékek ajánlásával, árukapcsolási javaslattal
-Az áruház termékeinek értékesítése az eredményesség növelése
-Szolgáltatás, szaktanácsadás nyújtása a vásárlóknak
-Vásárlók problémáinak, reklamációinak kezelése
-Áru kihelyezése, kezelése, esztétikus és szakszerű kihelyezése, áruátvétel
-A vásárolt termékek mennyiségi, minőségi és ár szerinti azonosítása, ellenőrzése
-Pontos, precíz pénzkezelés, a különböző fizetési módok szakszerű kezelése, számlaadás
-A fizetési eszközökkel történő visszaélések megakadályozása

Amit kínálunk:
-versenyképes jövedelem
-dinamikus csapat
-változatos és érdekes munkakör modern munkakörnyezetben

Előny:
-Kereskedelmi szakképesítés
-targoncavezetői (elektromos targonca típusvizsga) szakképesítés

Jelentkezését fényképes önéletrajzát, a Laszlo.Fuelep@hu.fressnapf.eu e-mail címen vagy az áruházban várjuk 2016.10.18-ig.

Információk a kiválasztási folyamatról

Megbízó

Egyéb területek

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése