Informatikus, rendszergazda

Workline.hu állásportál

A munkavégzés helye
Pécs
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

20 ÉVE PIACON LÉVŐ CÉG INFORMATIKUS, RENDSZERGAZDA KOLLÉGÁT KERES

FELADATOK:
-felmerülő hardver- és szoftverproblémáknál felhasználók támogatása Microsoft környezetben
-webshop működtetése és fejlesztése
-adatszolgáltatás a menedzsment részére
-felhasználói problémák értékelése, megoldása és dokumentálása,
-műszaki problémák megoldása távoli hozzáféréssel és a helyszínen
-munkatársak között kapcsolattartás,együttműködés a cégcsoport IT részlegével
-az IT infrastruktúra fejlesztése és karbantartási feladatok ellátása

ELVÁRÁSAINK:
-szakirányú informatikai végzettség
-hasonló területen szerzett legalább 1 éves szakmai tapasztalat előny
-csapatszellem és motiváltság
-magas felelősségtudat és önálló munkavégzés
-B kategóriás jogosítvány
-saját autó
-folyékony angol nyelvtudás
-szakmai hálózati ismeretek, Microsoft Windows, Microsoft Office, Microsoft Windows Server, alkalmazások ismerete
-riportok készítése a felső vezetés felé

AMIT AJÁNLUNK:
-változatos feladatok
-hosszú távú biztos munkahely
-szakmai fejlődés lehetősége

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:
-legalább 1 év hasonló területen szerzett tapasztalat

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:
-Angol

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Pécs

önéletrajz és motivációs levél elküldésével, bérigény megjelölésével az allas@net96.hu email címre.

Információk a kiválasztási folyamatról

Megbízó

Egyéb területek

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése