Beszerzési és készletgazdálkodási ügyintéző

Workline.hu állásportál

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő magán-egészségügyi szolgáltatója, a Doktor24 cégcsoport

BESZERZÉSI ÉS KÉSZLETGAZDÁLKODÁSI ÜGYINTÉZŐ

munkatársat keres.

Feladatok:
-Aktuális beszerzési igények megrendelése a beszállítóktól és azok továbbítása a részlegek felé
-Áru szabályszerű átvétele
-Kapcsolattartás a beszállítókkal, ajánlatok áttekintése
-Új beszerzési források felkutatása
-Készletgazdálkodási feladatok (eszközök, gépek pontos nyilvántartása, szervizeltetése, utánpótlása)
-Raktározási feladatok ellátása

Követelmények:
-Minimum középfokú végzettség
-Megbízható számítógépes ismeretek (Word, Excel)
-Alaposság, figyelemközpontúság
-AZONNALI MUNKAKEZDÉS ELŐNYT JELENT

JOGVISZONY IDŐTARTAMA, FOGLALKOZTATÁS JELLEGE:
-határozatlan időre szóló, 3 hónap próbaidő
-főállású 8 órás munkaidő

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
-Budapest

Amit kínálunk:
-Dinamikus, fiatalos csapat
-Stabil, folyamatosan fejlődő cég
-Kiszámítható munkahely

-Fényképpel és bérmegjelöléssel ellátott önéletrajzát az hr@worcare.hu e-mail címre várjuk! Kérjük, a jelentkezésen feltüntetni: BESZERZÉS!

Információk a kiválasztási folyamatról

Megbízó

Egyéb területek

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése