Könyvelési adatrögzítő

Workline.hu állásportál

A munkavégzés helye
VII. kerület, Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Budapest, VII. kerületi könyvelőiroda (Blaha Lujza tér) könyvelési adatrögzítő munkatársat keres napi 8 órás munkavégzéssel (heti 40 óra).

A munkatárs feladata a könyvelés teljeskörű támogatása, úgy mint:
-bizonylatok szétválogatása
-bizonylatok könyvelőprogramba történő rögzítése
-analitikák vezetése
-folyószámla egyeztetés valamint, általános irodai és adminisztrációs feladatok ellátása (iratkezelés, archiválás, stb.).

Elvárások:
-közgazdasági érettségi
-magas fokú precizitás, lelkiismeretes munkavégzés, megbízhatóság, komplex gondolkodás
-hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Amit a könyvelőiroda kínál:
-felelősségteljes munkakör
-hosszútávú munkalehetőség
-kényelmes, barátságos munkahelyi légkör
-folyamatos fejlődési lehetőség.

Fényképes önéletrajzát az allasom.2015@gmail.com e-mail címre kérjük megküldeni a fizetési igény és a munkába állás időpontjának megjelölésével.

Információk a kiválasztási folyamatról

Megbízó

Egyéb területek

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése