Nyomdász offszet nyomdagépre

Workline.hu állásportál

A munkavégzés helye
Németország
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Tabel Cégcsoport – Nürnberger Straße 2 – 30880 Laatzen (Hannover) – www.tabel.com

A Tabel cégcsoport, több mint 3500 munkatárs foglalkoztatójaként

Németország egyik legnagyobb munkaerő-közvetítője. Az ipar és kereskedelem területén tevékenykedő ügyfeleink számára innovatív megoldásokat, munkavállalóink számára vonzó, jövő orientált munkalehetőségeket kínálunk.

A TABEL Cégcsoport alvállalkozói minőségben nagyprojektek lebonyolítását is végzi. E kiszervezett projektek esetében teljes termelési és logisztikai területeket vagy részterületeket vállalunk át megbízottként és ügyfelünkkel együtt közös célokat fogalmazunk meg a siker érdekében.

Segítségünkkel most Ön is egyszerűen vállalhat olyan németországi munkát, amely megfelel igényeinek és képességeinek. Vállalatunk egész Németország területén tevékenykedik és kínál különböző állásokat.

A jövője az Ön kezében van. A TABEL cég biztosítja a személyes tanácsadást és megfelelően gondoskodik munkavállalóiról.

Csapatunk erősítésére az alábbi pozícióba keresünk munkavállalókat

Németország teljes területére

Feladatok:
-offszet nyomdagépek kezelése
-nyomtatási sablonok készítése, átdolgozása
-félautomata, automata berendezések, gépek kezelése, kiszolgálása
-gépek javítása, karbantartása
-vegyi anyagok magabiztos kezelése (pl:oldószerek, tisztítószerek, előhívó vegyszerek)
-nyomtatási minőség felülvizsgálata
-nyomtatási folyamat felügyelete, akadálymentes gyártás biztosítása, zavarok megszüntetése
-nyomtatott anyag válogatása, vágása, lyukasztása,hajtogatása, lefűzése, összetűzése

Követelmények :
-kommunikatív német nyelvtudás (legalább A2, vagy B1)
-nyomdai szakképesítés az alábbi szakirányok valamelyikében: mélynyomás, magasnyomás, offset vagy ezekkel összevethető egyéb
-önálló munkavégzés
-szakmai tapasztalat, vegyszerkezelési ismeret

Amit ajánlunk:
-A német munkajogi törvény előírásainak megfelelő munkaszerződés. Német munkaadó. Továbbkölcsönzés elleni védelem.
-Megállapodás szerinti tartós vagy rövid lejáratú (határozott idejű) munkaszerződés
-Törvényes előírásoknak megfelelő mértékű szabadság igénybevétele
-Megállapodás szerinti teljes- vagy részmunkaidős állás
-Díjazás: 14,5 € bruttó órabér + pótlékok (a jövedelem függ a nyelvtudás szintjétől és a munkateljesítménytől)
-A társadalombiztosítási járulékokat és az adóelőleget a munkaadó Németországban vonja le és fizeti be
-Lehetőség hosszútávú munkavállalásra és a szakmai fejlődésre
-Koordinátoraink a helyszínen támogatást és tanácsadást nyújtanak
-Segítség szálláskeresésben

Szeretne Ön is megfelelő feltételek mellett Németországban dolgozni?

Munkaerő toborzó munkatársunk szívesen áll az Ön rendelkezésére. Segítünk, hogy a legrövidebb úton olyan álláshoz jusson, amely igényeinek és képességeinek a legjobban megfelel.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el jelentkezését önéletrajzzal és a német nyelvtudás szintjének megjelölésével együtt a következő email címre: jelentkezes@tabel.com

Információk a kiválasztási folyamatról

Megbízó

Egyéb területek

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése