Célgépek építésével, automatizált szerelő és gyártó sorok, valamint ipari robotcellák tervezésével és kivitelezésével foglalkozó partnerünk megbízásából sződi telephelyükre keressük új munkatársukat az alábbi pozícióba:

MŰSZAKI RAKTÁROS

Elvárások:
Középfokú műszaki végzettség
Pneumatikus elemek alapismerete
Gépépítő elemek alapismerete
Elektromos kereskedelmi tételek alapismerete
Műszaki szemlélet
Számítógépes alapismeretek (Excel, Word)
Pontosság, megbízhatóság, rugalmasság, csapatszellem
Büntetlen előélet

Előnyt jelent:
Jogosítvány, vezetési gyakorlattal
Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Feladatok:
Feladatok:
Raktár műszaki támogatása
Konszignációs készletek kezelése
Projektek támogatása

A Megbízóról:
Piacvezető szerep az ipari robottechnika területén
Megbízható szakértelem, fejlesztői szaktudás
Több száz sikeresen átadott célgép
100%-ban magyar tulajdonban lévő vállalat

Amit kínálunk:
Szakmai fejlődési lehetőség
Inspiráló munkahelyi légkör, kollégabarát munkakörnyezet
Nyitott, együttműködő, műszaki érdeklődésű, fiatalos csapat
Versenyképes jövedelem
Stabil, hosszútávú munkahely

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát - fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre: pest117@worklife.hu

Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.