Magyarországon 20 éve bevezetett márkákat forgalmazó, szépségipari kereskedelmi vállalat megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

TERÜLETI KÉPVISELŐ

Elvárások:
Kitűnő kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
Direkt értékesítési tapasztalatok, ügyfélorientált hozzáállás
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
B. kat. jogosítvány, autóvezetési gyakorlat
Min. középfokú végzettség
Számlaképesség (vállalkozói jogviszony)

Előnyt jelent:
Értékesítési tapasztalat a szépségiparban
Pozitív szemléletmód

Feladatok:
Értékesítés, ügyfelek napi látogatása és kiszolgálása
Új ügyfelek felkutatása
Akciók, promóciók kiajánlása
Árukezelés, saját készletgazdálkodás
A munkakörhöz tartozó pénzforgalom és adminisztráció bonyolítása
Értékesítési rendezvények szervezése

Amit kínálunk:
Biztos szakmai háttér
Fix+ jutalékos bérezés
Igényes járműpark
Fiatal dinamikus csapat

br />Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre:bp151@worklife.hu

Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.