Európában dinamikusan terjeszkedő, kozmetikai kereskedelmi vállalat megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

ONLINE MARKETING ASSZISZTENS

Elvárások:
Felsőfokú szakirányú végzettség
Online marketing területén szerzett 1-2 éves releváns tapasztalat
Középfokú angol nyelvismeret
Kreativitás, kezdeményezőkészség, magabiztosság és önálló munkavégzés
Erős problémamegoldó készség, proaktivitás és pozitív hozzáállás

Előny:
Online webshop működtetésében szerzett tapasztalat
SEO trendek ismerete

Feladatok:
Weboldalaink tartalmának szerkesztése és frissítése
Új webshop kialakításában való aktív részvétel
CPC kampányok tevezése és menedzselése (AdWords,Facebook)
Riportok, elemzések, kimutatások készítése
Hírlevél szerkesztése és küldése
Webes értékesítési folyamat hatékonyságának maximalizálása és folyamatos optimalizálása
Adatbázisgyűjtő kampányok tervezése és kivitelezése

Amit nyújtunk:
Hosszú távú, biztos munkahely
Önálló, felelősségteljes feladatok
Előrelépési lehetőség
Fiatalos, dinamikus, vidám csapat
Nyitott, kreativitásra ösztönző vállalati kultúra
Akár azonnali munkakezdés

Munkavégzés helye:
Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre: bp152@worklife.hu

Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.