Európában dinamikusan terjeszkedő, kozmetikai kereskedelmi vállalat megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

GRAFIKUS

Elvárások:
Felsőfokú végzettség
1-3 éves tapasztalat
Angol nyelvtudás
Adobe csomag programjainak (InDesign, Photoshop, Illustrator) magas szintű ismerete és felhasználása
Pontos, precíz munkavégzés
Önállóság
Csapatjátékos
Fejlődni vágyás
Új trendekre való fogékonyság
Középfokú angol nyelvismeret

Előnyt jelent:
EDM, hírlevél és egyéb képi elem gyártása
CMS rendszerek használatában szerzett tapasztalat

Feladatok:
Grafikus csapat munkájának segítése
Részvétel digitális és print termékek kialakításában, ötletelésben
Offline céges kommunikációhoz tartozó anyagok gyártása
Nyomdai előkészítés, tördelés

Amit kínálunk:
Szakmai fejlődési lehetőség az online és print területén
Hosszú távú, biztos munkahely
Önálló, felelősségteljes feladatok
Fiatalos, dinamikus, vidám csapat
Nyitott, kreativitásra ösztönző vállalati kultúra
Akár azonnali munkakezdés

br />Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre:bp153@worklife.hu

Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.