Vendéglátóipari csomagolóeszközök gyártásával és forgalmazásával foglalkozó pomázi partnerünk megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

ÁRUSZÁLLÍTÓ

Elvárások:
Szakiskola / szakmunkás képző végzettség
B kategóriás jogosítvány
1-3 éves szakmai tapasztalat
Néhány éves vezetési tapasztalat 3,5t kisteherautóval
Áruszállítói tapasztalat
Ügyfélorientált személyiség
Jó kommunikációs készség
Önállóság, megbízhatóság, kezdeményező és problémamegoldó képesség

Előnyt jelent:
Hasonló területen szerzett tapasztalat

Feladatok:
Áruk szállítása 3,5t kisteherautóval, a cég budapesti partnereihez
Raktári munkában való részvétel (áruösszekészítés) is.
Gyors és pontos munkavégzés, a rakomány sérülésmentes továbbítása

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Biztos jövedelem
Fejlődési lehetőség
Stabil, hosszútávú munkahely

Munkavégzés helye:
Pomáz

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét - fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre: pest114@worklife.hu

Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.