Debreceni irodába keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

JUNIOR RENDSZERSZERVEZŐ, RENDSZERTERVEZŐ

Elvárások:
Analitikus gondolkodás, rendszerszemlélet
Jó kommunikációs készség
Terhelhetőség
Precizitás, határozottság
Felsőfokú informatikai, vagy egészségügyi szervezői végzettség

Előnyt jelent:
Webes technológiák ismerete
Adatbázis ismeretek
Egészségügyi jártasság, ismeret
Jogosítvány megléte

Feladatok:
A megrendelővel való egyeztetés során a fejlesztési igények felmérése, ügyféligényeknek megfelelő rendszerműködési elvek meghatározása, tervezése
Fejlesztési tervek, dokumentáció (követelmény- és programspecifikációk)készítése, rendszerterv elkészítése, adatbázis logikai szintű tervezése
Rendszerek bevezetésének szakmai támogatása, közreműködés felhasználói tesztben, oktatásokban
Kapcsolattartás a megrendelő által képviselt területekkel

Amit kínálunk:
Versenyképes jövedelem
Hosszú távú munkalehetőség
Szakmai kihívást jelentő, érdekes feladatok

Munkavégzés helye:
Debrecen

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát - fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre: hajdu26@worklife.hu

Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.