Partnerünk 13 éve hazai piacvezető, mintegy 31 országban biztosít elektronikus időmérést aktív sporteseményeken, megbízásukból keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

ELEKTRONIKUS-IDŐMÉRŐ INFORMATIKUS

Elvárások:
A hétvégi munkától sem riad vissza, hiszen a sportversenyek hétvégén vannak.
Jó stressz tűrő képességgel rendelkezik, hiszen a rendezvények természetéből adódó folyamatosan változó kihívásoknak kell megfelelnie
Középfokú angol nyelvtudással rendelkezik, hiszen a feladatok (európa bajnokság, világbajnokság) végrehajtása nem csak hazánkban történik
Otthonosan mozog az adatbázisok világában, SQL scriptek írásában (MS SQL).

Előnyt jelent:
C#, php programozási nyelvek ismerete
Grafikai programok alapszintű használata

Feladatok:
Különböző típusú sportrendezvények (futás, triatlon, öttusa, úszás, kerékpár, sárkányhajó) RFID technológián és PhotoFinish technikán alapuló elektronikus időmérésének végrehajtása, az eredmények feldolgozása és publikálása

Amit kínálunk:
Versenyképes jövedelem
Családias hangulatú munkakörnyezet
Béren felül biztosítjuk a világjárás költségeit
Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:
Gyöngyös-Mátrafüred

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre: heves05@worklife.hu

Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.