Audiológiai szakrendeléssel és hallókészülékek forgalmazásával foglalkozó hallásközpont megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

AUDIOLÓGUS / HALLÁSAKUSZTIKUS

Elvárások:
Audiólógiai szakasszisztensi és hallásakusztikusi végzettség
Hasonló területen szerzett tapasztalat
Kiváló kommunikációs készség
Ügyfélközpontúság
Nagyfokú empátia

Előnyt jelent:
Angol nyelv ismerete

Feladatok:
Hallásvizsgálat elvégzése
A vizsgálat alapján hallókészülékek ajánlása
A készülékek beállítása
A tevékenységhez kapcsolódó adminisztráció elvégzése

Amit kínálunk:
Versenyképes fizetés és teljesítményarányos juttatás
Kellemes munkakörnyezet
Támogató, barátságos team
Önálló munkavégzés
Szakmai fejlődés

Munkavégzés helye:
Budapest, XIII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre: bp169@worklife.hu

Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.