Budapesti egészségmegőrző, szépségápoló és fitness termékeket forgalmazó üzlet (Vivamed Egészségtár üzletek) megbízásából keresünk dinamikus, egészségtudatos munkatársat az alábbi pozícióba

ÜZLETVEZETŐ HELYETTES / BOLTI ELADÓ

Elvárások:
Eladói pozícióban szerzett minimum 3 éves tapasztalat
Számítástechnikai ismeretek
Középfokú kereskedelmi végzettség
Vevőorientált beállítottság
Maximális megbízhatóság
Szakmai elhivatottság
Igényes, jó megjelenés, mely szinkronban van az üzlet profiljával

Előnyt jelent:
Angol nyelv alapszintű ismerete
Hasonló (egészséggel kapcsolatos kereskedelmi) területen szerzett tapasztalat
Hasonló pozícióban szerzett tapasztalat

Feladatok:
Eladói feladatok ellátása
Az üzlet árukészletének biztosítása (megrendelések összeállítása)
A vezetőség háttértámogatása
Üzlethelyiség rendben és tisztán tartása

Egyéb információ:
Munkaidő: heti 40 óra
Hosszított nyitva tartás (zárás 20.00, illetve 21.00 órakor)
Üzleteink hétvégén is nyitva tartanak

Amit kínálunk:
Egy dinamikusan növekvő cég biztonsága
Versenyképes jövedelem
Előrelépési lehetőség
Fiatal, dinamikus, céltudatos csapat

Munkavégzés helye:
Budapest, Mammut (Széll Kálmán tér) és Sugár (Örs Vezér tere) üzletház

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre: pest115@worklife.hu

Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.